Культура українського народу: історія, сучасність, перспективи

1 грудня 2017 р. відбувся науково-практичний семінар студентів ІІІ курсу факультету прикладної математики (групи КМ, КП) на тему «Культура українського народу: історія, сучасність, перспективи», (керівник: доцент кафедри української мови, літератури та культури, кандидат історичних наук Лук'янчук Л.Я.).

У ході семінару було заслухано 5 доповідей з презентаціями та 4 повідомлення студентів, присвячених різним аспектам культури українського народу. Науково-практичний семінар пройшов під гаслом «Хто не знає свого минулого, – той не вартий свого майбутнього» (М. Рильський).

Серед доповідей були такі: «Історичні загадки і правда Трипільської цивілізації» – Вознюк А., гр. КМ 52; «Довженко і кіно радянської доби» – Лук'янченко Р., гр. КМ 51; «Міське весілля: елементи традиційної культури у сучасному весільному просторі» – Міронченко В., гр. КМ 51; «Національні та гендерні стереотипи та їх відображення в мові» – Песчанський В., гр.КП 52; «Мова реклами» – Бабенко В., гр. КП 51.

Присутні із зацікавленістю сприймали матеріали виступів, активно залучились до обговорення основних проблем теми семінару.