Сторітелінг: чому нам потрібні власні історії?
Події та новини кафедри
Сторітелінг – один із методів донесення інформації до аудиторії. Його суть полягає в тому, що оратор розповідає історію (найчастіше, виходячи із власного життєвого досвіду), вкладаючи в неї своє бачення певної контекстуальної думки, моралі, ставлення до конкретної ситуації і таке інше.
Сприймати інформацію набагато легше, якщо вона пов’язана із життям, асоціюється з певними переживаннями, думками, подіями тощо. Саме тому методика сторітелінгу набула неймовірної популярності в сучасному освітньому процесі.
Конференція покликана розкрити наступні питання:
- Що ж таке сторітелінг?
- Види сторітелінгу
- Застосування методики в навчальних закладах України
- Цікаві історії-повідомлення
Крім того, у форматі дискусії ми обговоримо важливість уміти висловлювати свою думку, спілкуватися з різними типами аудиторій та спробуємо дослідити, чи може стати різноманітна інформація джерелом істинних знань.
Додаток | Розмір |
---|---|
![]() | 38.5 КБ |
![]() | 926.76 КБ |
![]() | 35 КБ |
![]() | 405.67 КБ |
![]() | 41.5 КБ |
![]() | 50 КБ |
![]() | 49 КБ |
![]() | 31 КБ |