Студентський літературний батл

14-го березня у 12-тій читальній залі НТБ ім. Г.І. Денисенка нашого університету відбувся студентський літературний батл «Тарас Шевченко очима сучасної молоді». Програмою заходу було передбачено проведення: 1. конкурсу презентацій «Наш Шевченко»; 2. вікторини «Як ви знаєте життєвий і творчий шлях Кобзаря»; 3. конкурсу декламаторів віршів поета; 4. змагання риторів; 5. конкурсу ілюстрацій до творів геніального митця. У літературному батлі взяли участь 5 команд першокурсників (ПБФ, ФІОТ).

Епіграфом заходу став вислів відомого українського письменника другої половини ХХ ст. Олеся Гончара: «Шевченко – це той, хто живе в кожному із нас». Отож, беручи участь у різних конкурсах, кожна команда передовсім прагнула дати відповідь на запитання: «А який наш, сучасної молоді, Шевченко?». Захід пройшов жваво й цікаво. Змагаючись, першокурсники демонстрували не лише чудові знання життя і творчості геніального митця, а й власне бачення і розуміння ролі й значення Тараса Шевченка в бутті української нації. До участі у заході також активно долучалися глядачі-вболівальники.

Результати студентського літературного батлу такі:

1 місце – ПГ-71;

2 місце – ПК-71;