Шевченківські читання, присвячені 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка

5 березня 2018 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації зі студентами 7 курсу відбулись шевченківські читання, присвячені 204-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Студенти читали улюблені вірші Тараса Шевченка, обговорювали їх проблемність та актуальність у сучасному житті.

Шевченківські читання – це вияв шани великому українському поетові, мислителю, пророку національного відродження , який став славою й гордістю нашого народу, символом людяності та вічного оновлення.

ст. викл. Л.Ш. Динікова