Стилістика української мови за професійним спрямуванням

Кредитний модуль “Стилістика української мови за професійним спрямуванням” викладають для студентів соціально-економічних спеціальностей. Дисципліна належить до циклу загальної підготовки, навчальних дисциплін соціально-гуманітарної підготовки. Курс передбачає підвищення рівня загальномовної підготовки, мовної грамотності, комунікативної компетентності студентів, практичне оволодіння основами офіційно-ділового, наукового, публіцистичного, розмовного стилів сучасної української мови.

Міждисциплінарні зв’язки: дисципліна «Стилістика української мови за професійним спрямуванням» разом з дисциплінами «Історія української культури», «Історія України»,  «Іноземна мова» формує гуманітарну складову в програмі підготовки майбутнього фахівця.