Засади усного професійного мовлення (риторика)

Кредитний модуль «Засади усного професійного мовлення (риторика)» передбачає підвищення рівня загальномовної підготовки, мовної грамотності, комунікативної компетентності студентів, практичне оволодіння засадами усного мовлення; вироблення умінь та навичок особистого та професійного спілкування, написання та виголошення промов різного виду, що сприятиме якісному професійному спілкуванню, як під час навчання, так і в подальшій фаховій діяльності.

Міждисциплінарні зв’язки: дисципліна "Засади усного професійного мовлення (риторика)" разом з дисциплінами «Історія української культури», «Українська мова за професійним спрямуванням», «Історія України»,  «Іноземна мова», «Сучасні інформаційні технології в лінгвістиці», формує гуманітарну складову в програмі підготовки майбутнього фахівця.