Шкідлива освіта. Чому гонитва за дипломами – стрибок у прірву

Професор Брайан Д. Каплан розповів Фокусу про кадрову інфляцію, скорочення стипендій та овець зі стикерами на чолі

Анна Синящик – 13.02.18, 8:00

Словосполучення «випускник Принстона» у багатьох асоціюється з нудним книжковим черв’яком, що живе в абстрактному світі формул і теорій. 46-річний Брайан Д. Каплан на нього анітрохи не схожий. Американський економіст веде блог, із задоволенням дає інтерв'ю у форматі «доступно про складне», а вільний від науки час проводить із родиною і друзями. Професор Каплан не боїться критикувати «святая святих» – американську систему освіти. Учений розповів Фокусу про те, який збій стався в західній освітній системі, як ми стали жертвами цього підступного монстра credential inflation і чому усувати цей прикрий збій потрібно було ще вчора.

(читати повністю)