Літературний конкурс «У слові розкривається душа»

Протягом першого семестру 2017 / 2018 навчального року кафедра української мови, літератури та культури ФЛ КПІ ім. Ігоря Сікорського проводила літературний конкурс «У слові розкривається душа». Відповідальна за проведення цього конкурсу – викл. Олена Новак.

Упродовж першого семестру до журі конкурсу надходили твори молодих талантів: поетів і прозаїків – КПІ ім. Ігоря Сікорського. Переважна більшість учасників розкривали свій талант у віршуванні, де виявляли свої вміння в тонкому осягненні сутнісних філософських проблем, в передаванні вічних людських почуттів про прекрасне через художні образи, слово, через спосіб відтворення і сприйняття картини світу.

Переможці щорічного літературного конкурсу «У слові розкривається душа»:

Лоєнко Юлія – ФЕА, група ЕТ-71 (поезія)

Кучеренко ОльгаФЛ, група ЛА-41 (проза)

Щиро бажаємо вам творчого натхнення, успіхів, добра!

Відповідальна за проведення конкурсу: викл. Олена Новак