Спадщина київських неокласиків в історії української культури

27 листопада 2017 р. відбувся науково-практичний семінар для студентів 1 курсу факультету електроенерготехніки та автоматики на тему «Спадщина київських неокласиків в історії української культури» (керівник: доцент кафедри української мови, літератури та культури, кандидат філологічних наук Денисюк С.П.).

У ході семінару було заслухано 7 доповідей, присвячених різним аспектам життя і творчості групи українських письменників, перекладачів, учених. Присутні з непідробним інтересом сприймали матеріали виступів, активно залучились до обговорення їх основних положень.

Серед доповідей були такі:

1. Зозуля Назар (ЕП-72) «Неокласики як явище в історії української культури».
  2. Юрченко Олександр (ЕП-71) «Життєвий і творчих шлях Миколи Зерова».
  3. Юсин Андрій (ЕП-72) «Максим Рильський в колі неокласиків».
  4. Прінько Юрій (ЕП-72) «Микола Зеров – перекладач».
  5. Кузьма Владислав (ЕМ-71) «Поезія Михайла Драй-Хмари».
  6. Рибалко Андрій (ЕМ-71) «Творчість Павла Филиповича».
  7. Дученко Максим (ЕП-72) «Юрій Клен – неокласик».

Семінар мав важливе навчально-методичне та виховне значення.