Брейн-ринг «Григорій Сковорода крізь віки»

24 листопада 2017 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського на факультеті електроніки відбувся брейн-ринг на тему: «Григорій Сковорода крізь віки».

У цьому заході взяли участь студенти перших курсів ФЕЛ та РТФ, а також були присутні багато вболівальників, що створювали справжню атмосферу змагання. За результатами трьох раундів перемогу здобула команда факультету електроніки кафедри конструювання електронно-обчислювальної апаратури – ДК-71. Необхідно відзначити, що студенти добре підготувалися та відповідально поставилися до цього заходу. Під час брейн-рингу усі присутні дізналися багато цікавого й нового з біографії та творчості Григорія Сковороди, а також закріпили раніше набуті знання. Тема брейн-рингу викликала захоплення й інтерес, оскільки проблематика творів Григорія Сковороди досить актуальна і близька сучасному поколінню.

Слушність такого заходу вбачаємо в тому, що студенти більше починають виявляти зацікавленість у вивченні української літературної класики. Глибше пізнання історії української культури виховує в нас не тільки пошану до загальнолюдських і національних цінностей, а ще й розвиває бажання духовного зростання, джерелом якого виступає філософська й літературна спадщина Григорія Сковороди.

Сподіваюся, такі заходи будуть відбуватися й надалі, оскільки вони спонукають студентів технічних спеціальностей дізнаватися більше про митців-співвітчизників та й про культуру загалом.

Кузнєцова Марія, ФЕЛ, ДК-71