Гнат Хоткевич: бандурист, письменник, театральний діяч

29 листопада о 16:00 в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України відбудеться ювілейний вечір

«Гнат Хоткевич (1877 – 1938): бандурист, письменник, театральний діяч»,

присвячений 140-річчю від дня народження митця.

У програмі заходу прозвучать твори із репертуару Г. Хоткевича, псальми і козацькі пісні у виконанні заслуженого артиста України, соліста Національної капели бандуристів України ім. П. Майбороди Сергія Захарця, музикантів Київського кобзарського цеху – Олександра Гончаренка і Ждана Безвербного та учнів шкіл естетичного виховання класу викладача ДАККІМ, канд. мистецтвознавства Тетяни Чернети.

Вхід за ціною музейного квитка!

Адреса музею: вул. Лаврська 9, корп. 26 (на території Києво-Печерського заповідника).

Тел.: 280-18-34.