Конкурс декламаторів поезії Т.Г. Шевченка

Сьогодні випала нагода потрапити на конкурс авторського вірша, що відбувся у КПІ ім. Ігоря Сікорського в 7 корпусі 312 аудиторії. Студенти зачитували та розповідали вірші власного написання. Також, було цікаво дізнатися коли та як був написаний вірш. Це була неймовірно творча та невимушена атмосфера, де можна було уявити, що ти належиш до справжнього літературного братства. І я був, дійсно, вражений тим, як юнаки та дівчата виражали свої думки та почуття через вірші. У кожного був погляд на любов та інші людські почуття, а головне на патріотизм та людську гідність.

Студенти багатьох факультетів брали участь в конкурсі: інституту прикладного системного аналізу, факультету прикладної математики, факультету лінгвістики, факультету менеджменту та маркетингу, факультету соціології та права. Несподіване було в тому, що найбільше учасників було з факультету прикладної математики, я був здивований тим, що студенти, здавалося б з такого точного та наукового профілю, зможуть передати всі ті почуття, ту інтонацію, які викарбовуються в свідомості на довгий час. Переважно, на конкурсі були представлені ліричні вірші (філософська, патріотична та інтимна лірики), а особливо сподобався літературний твір Данила Гулька “Палає град” – це справжня поема, я вважаю, дуже сильно схоже на Івана Котляревського.

Рекомендую всім відвідати наступні подібні літературні вечори!

Студент ФЕЛ, групи ДК-72

Коваленко Олександр Сергійович