Результати олімпіади, присвяченої Дню української писемності та мови

9 листопада 2017 року відбулась олімпіада з української мови, присвячена Дню української писемності та мови, у якій взяли участь 106 студентів із технічних/гуманітарних факультетів та інститутів, а також ІСЗЗІ.

ВІТАЄМО

переможців та зичимо подальших успіхів у конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика, де вони представлятимуть наш університет:

Білоконь Богдан ФБ-73, ФТІ
Цубера Ніна ЛА-73, ФЛ

Семеген Христина ПУ-71, ФСП
Тарановська Валерія ПУ-71, ФСП

Шевчук Ольга С-52, ІСЗЗІ
Лисюк Богдана ЛН-71, ФЛ

Нагородження переможців відбудеться 29 листопада 2017 року на пленарному засіданні ІІІ Всеукраїнського науково-практичного студентського семінару «Українська культура: вчора, сьогодні, завжди».

Результати учасників олімпіади додаються