Результати першого етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка

Результати першого етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського від 26 жовтня 2017 р.

Вітаємо переможців VІІІ-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Щиро дякуємо шановним студентам за небайдужість до української мови, за цікаві й вільнолюбні думки як один із виявів неповторності й цінності особистості. Бажаємо світлих добрих днів, творчих митей та успіхів у подальшому навчанні й житті.

Результати конкурсу див. у додатку.

І місце:

Ісаєва Надія Михайлівна – ФПМ, КП-52