Наукова мова як комунікативний феномен

13 жовтня 2017 року в 709 аудиторії 22-го корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся науково-практичний студентський семінар за темою: «Наукова мова як комунікативний феномен». Метою заходу було дослідження особливостей наукового стилю, висвітлення теми термінології, авторського права та проблематики слововживання. Найкращим доповідачем стала студентка групи КП-71 Ганна Прокопова з темою доповіді «Термінологія, терміносистеми та ознаки термінів». Теоретичні положення супроводжувалися системою слайдів та ілюструвалися яскравими прикладами. Також, розглянуто проблеми сучасної української термінології. Загалом, тему семінару було повністю розкрито.

Ковтун Артем, КП-71