Церемонія нагородження переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

20 травня у м. Каневі на Чернечій горі відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Представники МОН Павло Хобзей та Павло Полянський привітали молодь із перемогою, а студенти Канівського коледжу культури та мистецтв виступили з народними піснями й танцями. У церемонії брало участь багато почесних гостей, зокрема голова журі Дмитро Дроздовський та професор-фізик Кінгстонського університету (Лондон) Алан Флаверс, котрий розповідав молоді про Віру Річ, англійську письменницю, перекладача творів Кобзаря.

Церемонія проходила урочисто і яскраво. Природа Канева, осяяна невмирущим духом Тараса Шевченка, зачаровувала гостей і пробуджувала почуття гордості за Україну, український талановитий народ. Студенти та школярі насолоджувалися чудовими експонатами музею, розмовляли з почесними гостями заходу. З-поміж усіх експонатів мене найбільше вразив портрет Тараса Шевченка, зроблений із фотографій часів Майдану та Революції Гідності.

Наприкінці заходу переможці та гості поклали квіти на могилу Великого Кобзаря.

Вікторія Потапова, студентка ФММ