Здобутки сучасного шевченкознавства

27 березня 2017 р. відбувся науково-практичний семінар для студентів 1 курсу Інституту енергозбереження та енергоменеджменту на тему «Здобутки сучасного шевченкознавства» (керівник: доцент кафедри української мови, літератури та культури, кандидат філологічних наук Денисюк С.П.).

У ході семінару було заслухано 7 доповідей, присвячених різним аспектам розвитку шевченкознавчої науки на сучасному етапі. Присутні з непідробним інтересом сприймали матеріали виступів, активно залучились до обговорення їх основних положень.

Серед доповідей були такі:

1. Кривенко Дарина (ОН-61) «Проблематика сучасних шевченкознавчих досліджень».
  2. Пикало Вероніка (ОГ-61) «Шевченківська енциклопедія» – вершинне досягнення шевченкознавства.
  3. Юдін Сергій (ОН-61) «Шевченкознавство в Київському університеті».
  4. Петренко Любов (ОТ-61) «Праця Оксани Забужко «Шевченків міф України».
  5. Вишневська Олена, Запорожченко Максим (ОН-61) «Шевченкіана української діаспори».
  6. Ряго Віталій (ОТ-61) «Юрій Барабаш – дослідник творчості Т.Шевченка».
  7. Мельничук Руслана (ОМ-61) «Григорій Грабович як інтерпретатор творчості Т.Шевченка».

Семінар мав важливе навчально-методичне та виховне значення.