«Не вмирає душа наша, не вмирає воля» - до 203 річниці від дня народження Тараса Шевченка

9 березня в Україні і світі традиційно відзначають день народження Тараса Шевченка – одного з найвидатніших діячів нашої культури, найпалкішого поборника, захисника української нації. З цієї нагоди курсанти 2 курсу ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського разом з викладачем кафедри української мови, літератури та культури Бондаренко Ю.Л. підготували і провели урочистий захід.

Поет Євген Маланюк свого часу сказав про Шевченка: «Він, ким зайнялось і запалало», для сьогоднішнього покоління він той, з кого почалось українське національне відродження. Вшановуючи пам'ять великого Кобзаря, курсанти розповідали про найважливіші моменти біографії митця, радісні і трагічні події його життя.

Декламування віршів поета супроводжувалось презентацією картин різних періодів творчості Шевченка-художника.

«День народження Тараса Шевченка – це подія, яка об’єднує українців усього світу й усіх поколінь», – констатували учасники заходу.