Традиційна українська культура у призмі сучасності

Одним з важливих аспектів сучасної освіти є вміння аналізувати події та явища минулого, розуміти їх вплив на сучасність, робити прогноз щодо майбутнього. Саме таким питанням був присвячений науковий студентський семінар, що відбувся 20.10.2016 за участі студентів 3 курсу ІПСА НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Питання, що розглядалися й обговорювалися охоплювали широкий спектр як явищ матеріальної культури (література, живопис, музика, архітектура), так і соціальних процесів (стан освіти в Україні в різні історичні часи, політичні процеси, історичні події та їх наслідки, соціальні явища). Студенти із зацікавленням вислухали повідомлення своїх колег, ставили запитання, робили зауваження, висловлювали власні міркування, дискутували. Загалом було заслухано близько 12 доповідачів. Така форма роботи є актуальною, оскільки розвиває аналітичне мислення та мовні навички студентів, розширює світобачення.