Конкурс презентацій до Дня української писемності та мови

На кафедрі української мови, літератури та культури НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» з 1 листопада по 30 листопада проходив конкурс презентацій присвячених міжнародному дню української писемності та мови.

У рамках проведення заходів приурочених цьому святу, який всі українці світу відзначають 9 листопада, відбувся конкурс презентацій в студентських групах 1 курсу факультетів ІПСА, РТ, ПМ, ЕЛ. Студенти підготували цікаві мультимедійні проекти із висвітленням історії становлення української писемності від Київської Русі і до часів Івана Котляревського.

Зважаючи на конкурсну основу заходу, обрати найкращих виявилося нелегкою справою. Кожен студент, який брав участь у конкурсі, підійшов до завдання відповідально і креативно. Усі студентські роботи визначалися самостійністю та креативним підходом, тому всі презентації були по-своєму цікаві. Організаційний комітет вибрав 5 найкращих, які були відзначені книжками (Пасечко Б.І. КА-65., Попова Д.А Ка-65, Русин Данило КА-65, Романюк Марина СЛ-61-1, Білінікіна Ольга СЛ-61-1.

Варто відзначити, що конкурс презентацій студентів відбувається не вперше і кожного року все більше студентів беруть участь у цьому заході.