Натуральні та штучні мови у суспільній взаємодії

27 грудня в НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» відбулася п’ята науково-практична конференція студентів « Натуральні та штучні мови у суспільній взаємодії», яка вже другий рік поспіль залучає до участі у конференції іноземних студентів.

Конференція була організована спільними зусиллями кафедр української мови, літератури та культури та кафедри мовної підготовки іноземців НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського». У конференції взяли участь близько 100 студентів.

Конференцію відкрила вступним словом завідувач кафедри мовної підготовки іноземців факультету лінгвістики Березовенко А.В.

Під час конференції обговорювалися сучасні проблеми та особливості природних мов, значення формальних мов, створення і використання штучних мов, велися цікаві та продуктивні дискусії.

Організатори та учасники конференції висловили думку про те, що проведення таких заходів сприяє не лише розкриттю актуальних теоретичних та практичних питань, а й може привернути увагу до значення мови у сучасному українському суспільстві у світлі процесів євроінтеграції та глобалізації.

Проведення конференції стало вже доброю традицією.

ДодатокРозмір
Microsoft Office document icon Програма конференції 21.12.2016.doc44 КБ