30 листопада 2016 р. відбувся науково-практичний семінар для студентів 2 курсу хіміко-технологічного факультету на тему «Іван Франко: актуальні аспекти життя і творчості (до 160-річчя від дня народження письменника)» (керівник: доцент кафедри української мови, літератури та культури, кандидат філологічних наук Денисюк С.П.).

У ході семінару було заслухано 8 доповідей, присвячених різним аспектам життя і творчості Великого Каменяра. Присутні з непідробним інтересом сприймали матеріали виступів, активно залучились до обговорення їх основних положень.

Серед доповідей були такі:

1. Мамчич Юлія (ХН-51) «Доля нащадків І. Франка».
  2. Ткачук Олена (ХН-51) «Багатогранність постаті І. Франка».
  3. Катренко Іван (ХН-51) «Іван Франко – письменник світового рівня».
  4. Биць Олена (ХН-51) «Перекладацька діяльність І.Франка».
  5. Павленко Наталія (ХН-51) «Філософія Івана Франка».
  6. Балог Оксана (ХН-51) «І.Франко – письменник для дітей».
  7. Пшеничний Максим, П’ятницький Дмитро (ХА-51) «Цікаві факти з життя І.Франка».
  8. Казначеєв Олександр (ХН-51) «Драматургія І. Франка».

Семінар мав важливе навчально-методичне та виховне значення.