Українська мова: вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі
Охмак Валерія, ДС-61
Сьогодення потребує від суспільства морального та культурного розвитку, тому дуже важливо брати активну участь в будь-яких евристичних напрямках обговорення суспільних проблем. Мене часто хвилювали питання розвитку української мови, і я дізнавшись, що на базі НТУУ «КПІ» буде проводитись науковий семінар: «Українська мова: вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі» – вирішила долучитись до нього, щоб поспілкуватись з небайдужими студентами, що до шляхів вирішення проблем української мови. Семінар почався напутнім словом нашого лектора Тільняк Неоніли Василівни, що додало впевненості всім, хто бажав, висловити свою думку і висвітлити певні аспекти розвитку на занепаду української мови. Студенти виносили на розгляд переважно проблеми української мови, на сьогодні, та певні історичні події, що сприяли утворення нашої мови такою, яка вона є зараз . Найбільше мені сподобалась доповідь мого одногрупника Олексія Ями на тему «Лінгвоциду» . Він доступно пояснив, чому він обрав цю тему і наскільки її наслідки актуальні сьогодні. Також показав себе як майстер слова студент групи ДП-61 Рудий Сергій і його висвітлення проблеми словників. Інші учасники не пасли задніх, і активно цікавились шляхами вирішення цих питань. Я особисто, вирішила проявити себе в ролі доповідача, і висвітлювати проблему суржику в українській мові. Незважаючи на хвилювання, разом нам вдалося подискутувати і розглянути шляхи вирішення цієї проблеми.
Загалом мені дуже сподобався цей семінар, всім раджу неодмінно брати участь у подібних заходах.
![](https://kumlk.kpi.ua/arch/sites/default/files/image_node/3IguIZQWWCg.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/arch/sites/default/files/image_node/Da4Xa-FBWTU.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/arch/sites/default/files/image_node/flGrss0rO_U.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/arch/sites/default/files/image_node/fUj7BdckCVY.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/arch/sites/default/files/image_node/I378ZKsmekg.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/arch/sites/default/files/image_node/nHFjQCvx0d0.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/arch/sites/default/files/image_node/ocV3KUswhn0.jpg)