Петро Таланчук розповів про нагальні завдання для інженерних наук України

28 жовтня 2016 року в Університеті «Україна» відбулися звітно-виборні збори Академії інженерних наук України (АІНУ).

Із доповіддю на зібранні виступив Президент АІНУ П.М. Таланчук.

Шановні колеги!

Ми зібралися сьогодні на звітно-виборні Збори Академії інженерних наук України (АІНУ), які можна вважати ювілейними. Нам виповнилося двадцять п’ять років. Зважаючи на це, не можна обминути історію нашого становлення.

Академія інженерних наук України діє з 1991 року як громадська самоврядна організація. Вона об’єднує понад 300 учених, конструкторів, організаторів виробництва, представників вищої школи та інших провідних спеціалістів різних галузей економіки України. У її складі 42 зарубіжних учених із 11 країн...