II-а Міжнародна науково-практична конференція «Гуманітарний і інноваційний ракурс професійної майстерності: пошуки молодих вчених»

Міжнародний гуманітарний університет
Південний регіональний центр Національної академії правових наук України, Одеса, Україна
Вища школа міжнародних відносин та американістики
Вища школа комунікації, політології та міжнародних відносин, Варшава Польща

27 жовтня 2016 року в Міжнародному гуманітарному університеті (Одеса, Україна) відбудеться II-а Міжнародна науково-практична конференція

Друковані матеріали: тези учасників конференції будуть розміщені в збірнику, який буде випущено до дня конференції. Тези учасників будуть проіндексовані в наукометричній базі РІНЦ.

Запрошуємо до участі молодих учених: кандидатів наук, докторантів, аспірантів, магістрантів, студентів

НАУКОВІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Правознавство
  2. Економіка і менеджмент
  3. Комп'ютерні науки, інформаційна безпека.
  4. Медицина і фармація.
  5. Філологія.
  6. Гуманітарні науки і дизайн.

У конференції можна прийняти участь очно або заочно. До дня конференції буде випущено збірник тез.

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО:

1. Заповнити онлайн анкету учасника за ПОСИЛАННЯМ.
  2. Надіслати тези і відомості про автора на conference.mgu@gmail.com до 7 жовтня 2016 року.
  3. Після прийняття тез до друку сплатити організаційний внесок:

150 грн. для студентів та магістрантів;
- 200 грн. для аспірантів, докторантів, здобувачів, викладачів і практиків.

Для іноземних авторів: 15 дол. за тези (електронний варіант збірника в форматі PDF); 25 дол. за тези (з розсилкою паперового збірника).

Сертифікат учасника конференції додатково:

- 50 грн. для учасників з України;
- 3 дол. Для зарубіжних учасників.

Детальну інформацію про конференцію можете скачати ТУТ
Приклад оформлення тез.

Контактна особа - Крижановська Тетяна Олександрівна, канд. філос. наук, доцент кафедри мистецтвознавства та загальногуманітарних дисциплін.

Т: 067-745-17-93, 050-51-26-102

@: Conference.mgu@gmail.com