КОНКУРС ПРЕЗЕНТАЦІЙ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, що відзначається щорічно 21 лютого, кафедра української мови, літератури та культури факультету лінгвістики запрошує студентів взяти участь у конкурсі презентацій.  Студентам пропонується самостійно створити мультимедійну презентацію з теми, дотичної до української мови, без використання чужих джерел та засобів штучного інтелекту.

Конкурс проводитиметься з 21.02.2024 по 25.02.2024 року.

Мультимедійна презентація має відповідати таким вимогам:

• мова оформлення – українська;
  • презентація повинна містити мінімум 10 слайдів (на одного автора).
  • узгодження теми, змісту та візуального наповнення;
  • матеріал презентації має бути чітко структурованим;
  • обґрунтованість і раціональність використання графічних об’єктів;
  • максимальний відсоток графічної інформації на одному слайді
  • (малюнки діаграми, схеми, графіки і т. д.) – 70%,  текстовий коментар – 30%;
  • використання єдиного стилю оформлення.

Презентацію надсилати викладачу, який проводить практичні заняття з дисципліни кафедри, або на кафедру української мови, літератури та культури за  адресою: kymlk@kpi.ua

З 26.02.2024 по  04.03.2024 буде проведено оцінювання презентацій членами журі.

Кожен конкурсант зможе отримати додаткові бали з дисципліни, які читає кафедра української, мови, літератури та культури, а переможці, крім балів, отримають грамоти.

Список переможців буде розміщений на сайті кафедри.