Про конференцію

ВЕЛЬМИШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції

УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВЖДИ

яка відбудеться 16 грудня 2015 року у м. Києві за адресою:
пр. Перемоги, 37,  конференц-зала №12 НТБ НТУУ «КПІ».

Робочі мови конференції: українська.

Доповідь на пленарному засіданні – 7 хв.,
на секційному – 5 хв.

Планується робота таких секцій:

Секція 1 «Українська мова» – Наук. керів. доц. Нечипоренко А.Ф.

Секція 2 «Українська етнокультура та міфологія» – Наук. керів. викл. Новак О.М.

Секція 3 «Українське та світове красне письменство від давнини до сучасності» – Наук. керів. доц. Ожоган Л.О.

Секція 4 «Культурні та історичні постаті в контексті української культури» – Наук. керів. доц. Денисюк С.П.

Секція 5 «Українська археологічна культура та українська архітектура». – Наук. керів. ст.викл. Мислович Н. М.

Секція 6 «Українське малярство: витоки, розвиток, досягнення» – Наук. керів. доц. Онуфрієнко О.П.

Секція 7 «Український театр: від вертепу до «Березолю». Шлях до українського кіномистецтва.» – Наук. керів. ст.  викл. Сидоренко Л.М.

Секція 8 «Українська культура в контексті різних культурних епох » – Наук. керів. доц. Кривенко С.М.

Секція 9 «Сучасні медійні ,  інформаційні потоки та суспільна свідомість. Документ і суспільство» – Наук. керів. доц. Лук‘янчук Л.Я.

Секція 10 «Краєзнавчий аспект української культури, її поглиблення  та розширення» – Наук. керів. ст.  викл. Тільняк Н.В.

Секція 11 «Теорія, історія, компаративістика  в контексті української та світової літератури» – Наук. керів. ст.  викл. Веселка Н.Г.

Попередня версія сайту

Інкунабула