Анотація

Презентацію «Велика історія маленького міста» студентка третього курсу ІПСА (група ДА – 32) БОНДАРЕНКО НАТАЛІЯ підготувала разом із доповіддю на студентську науково-практичну конференцію «Українська культура». Вона є оригінальною творчою роботою. Автор у доповіді, що супроводжувалася демонстрацією двадцяти одного слайду, розкриває історію заселення та освоєння території сучасного міста Білгород Дністровський. Представлено місце археологічних розкопок античного грецького міста-держави Тіра, що знаходиться під стінами середньовічної фортеці, декілька фотографій загального вигляду та різних споруд на території колишньої Аккерманської фортеці, її план і фоторепродукції картин боїв та портретні зображення видатних полководців, які керували бойовими діями під стінами фортеці. Окремі слайди розповідають про зйомки художнього кінофільму, які відбувалися на території фортеці.

Попередня версія сайту

Інкунабула