Анотація

Презентацію «Велика історія маленького міста» студентка третього курсу ІПСА (група ДА – 32) БОНДАРЕНКО НАТАЛІЯ підготувала разом із доповіддю на студентську науково-практичну конференцію «Українська культура». Вона є оригінальною творчою роботою. Автор у доповіді, що супроводжувалася демонстрацією двадцяти одного слайду, розкриває історію заселення та освоєння території сучасного міста Білгород Дністровський. Представлено місце археологічних розкопок античного грецького міста-держави Тіра, що знаходиться під стінами середньовічної фортеці, декілька фотографій загального вигляду та різних споруд на території колишньої Аккерманської фортеці, її план і фоторепродукції картин боїв та портретні зображення видатних полководців, які керували бойовими діями під стінами фортеці. Окремі слайди розповідають про зйомки художнього кінофільму, які відбувалися на території фортеці.