19 березня студенти-першокурсники ІАТ та ІАТЕ відвідали Національний музей літератури України, де відбулася зустріч з молодою поеткою з Харківщини Юлією Бережко- Камінською і презентація її поетичної збірки “Гравітація слова”.
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_14-06-05-1024x771.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_14-07-16-1024x771.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_14-07-19-1024x771.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_14-07-20-1024x771.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_14-12-26-771x1024.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_14-12-27-2-771x1024.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_14-12-27-3-1024x771.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_14-12-27-4-771x1024.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_14-12-27-771x1024.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_14-12-28-2-1024x771.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_14-12-28-771x1024.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_14-12-29-771x1024.jpg)
19 березня студенти-першокурсники ІАТ та ІАТЕ відвідали Національний музей літератури України, де відбулася зустріч з молодою поеткою з Харківщини Юлією Бережко- Камінською і презентація її поетичної збірки “Гравітація слова”.