![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/05/20220609_114327-768x1024.jpg)
Обожнюю читати книжки найрізноманітніших жанрів та форм. Також я поціновувачка мальописів та дивних мовних конструкцій. А моє хобі – грати в ігри із сумним сюжетом і головним героєм, котрий постійно вбиває!
Обожнюю читати книжки найрізноманітніших жанрів та форм. Також я поціновувачка мальописів та дивних мовних конструкцій. А моє хобі – грати в ігри із сумним сюжетом і головним героєм, котрий постійно вбиває!