Науково-практичний семінар  «Мовосвіт Тараса Шевченка»

17 березня 2016 року відбувся науково-практичний семінар  «Мовосвіт Тараса Шевченка» , присвяченого 202-ій річниці від дня народження Кобзаря.  У роботі семінару взяли участь студенти третього курсу факультету лінгвістики. Зі вступним словом до учасників звернулася гостя семінару – Юр Марина Володимирівна, кандидат мистецтвознавства, старший науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва, У своїй доповіді науковець ознайомила присутніх з малярською спадщиною Т.Г.Шевченка періоду його участі у роботі Археологічної комісії.

У ході роботи семінару учасники заслухали доповіді студентів з презентаціями, підготовлені разом з викладачем Нечипоренко А.Ф., які багатогранно представили життя та творчість Т.Г.Шевченка, особливість авторського письма. Інтерес викликали доповіді, які висвітлювали питання перекладу,  враховуючи фахову спрямованість слухачів: «Англомовні переклади поетичної спадщини Шевченка» (Сіволодська А.), «Перекладацька діяльність Шевченка» (Гресова А.), «Сучасні переклади творів англійською мовою» (Породько К.) та стан перекладу творів Кобзаря німецькою та французькою (Коваленко К., та Фільчук К.).  Високу оцінку аудиторії здобули власні переклади текстів Шевченка, що їх здійснила студентка групи ЛФ-31 Коваленко К.

Презентації