Анотація

Презентація «Гуцульський етнос», підготовлена студентом третього курсу ІПСА (група ДА – 32) ДУНДЯКОМ СЕРГІЄМ, є оригінальною творчою розробкою, що була продемонстрована на студентській науково-практичній конференції «Українська культура». Матеріали тридцяти одного слайду розповідають про самобутні етнокультурні особливості українських горян – субетнічної групи «гуцули». Продемонстровано яскравий національний одяг та елементи вбрання, карти і схеми території Гуцульщини, особливості господарської діяльності, вироби народного декоративно-ужиткового мистецтва, зразки типових житлових споруд, унікальні музичні інструменти (наприклад, трембіти), страви гуцульської кухні, відображення гуцульської тематики в художній літературі та місцевому фольклорі.