Інтернет-олімпіада «Мовосвіт Тараса Шевченка»

(для студентів факультету лінгівтики)

2014 рік – рік 200-річчя від дня народження славетного діяча української культури, основоположника української мови Тараса Шевченка. До цього ювілею на факультеті лінгвістики проводиться інтернет-олімпіада «Мовосвіт Тараса Шевченка», мета якої популяризувати творчість майстра слова, залучати до наукових розвідок текстів Кобзаря,  виховувати справжніх знавців рідної мови та патріотів. Завданнями передбачено перевірку знань словника мови письменника, синонімічних відношень у фразеологічному складі української мови на прикладі «Букваря», визначення особливостей перекладу поезій Тараса Шевченка російською мовою, оцінку майстерності перекладачів різних років, а також висловлення своєї думки щодо внеску Кобзаря у розвиток рідної мови. Робота виконується у друкованій формі та надсилається на перевірку оргкомітету. Результати розміщуються на сайті кафедри.

Попередня версія сайту

Інкунабула