Олімпіада з української мови

Олімпіада з української мови проводиться традиційно до Дня української мови та писемності – 9 листопада – і має на меті мотивувати студентів до поглибленого вивчення рідної мови, вболівання за її сучасний розвиток та збереження. Олімпіада проходить в письмовій формі і являє собою систему завдань, що демонструють мовні та мовленнєві компетенції, серед яких знання лексики та фразеології української мови, труднощів граматики, вміння самокореляції, а також перевіряються уміння коректорського спостереження над текстом. Тексти, використані у завданнях, спрямовані на розширення знань про українську науку та культуру, мають виховний характер. Тривалість виконання завдань – 1 година. Результати  розміщуються на сайті кафедри.  Нагородження переможців  відбувається на науково-практичній конференції «Українська культура: вчора, сьогодні, завжди».

Попередня версія сайту

Інкунабула