Error message

Strict warning: Only variables should be passed by reference in eval() (line 3 of /var/www/clients/client232/web273/web/arch/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Семінар «Українська культура в ретроспективі»

В Інституті прикладних систем аналізу (ІПСА) 04.11.2016 відбувся студентський науковий семінар «Українська культура в ретроспективі» (керівник: ст. викл. кафедри української мови, літератури та культури ФЛ, канд. філол. н. Завадська В.В.).

Було заслухано близько 15 доповідей, присвячених різним аспектам традиційної та сучасної української культури. Доповідачі приділили значну увагу питанню взаємодії минулого та сьогодення, а також проблемі культурної спадковості в історичній ретроспективі. Серед доповідей були зокрема такі: «Історія та розвиток декоративно-прикладного мистецтва в Україні» (ст. Оверчук Олексій, гр. КА 44 ), «Елементи традиційної культури у сучасному весільному обряді» (ст. Косташ Тетяна, гр. КА 43), «Музична творчість в Україні: від давнини до сьогодення» (ст. Сніжко Богдан, гр. КА 41), «Культ Великої богині-матері на територіях України в доісторичний період» (ст. Бабіч Марія, гр. КА 43) та ін.

Хочеться відзначити, що всі доповіді супроводжувалися показом презентацій, що сприяло кращому сприйняттю та розумінню матеріала. Семінар мав науково-практичне та методико-навчальне значення.