Рецензія

Презентація «Тіні забутих предків» – до 50-річчя виходу на екран», яку підготував студент третього курсу ІПСА (група ДА – 31) ВИДОЛОБ АНТОН є доповненням до доповіді, щобула представлена на студентській науково-практичній конференції «Українська культура». Оригінальна творча робота містить шістнадцять слайдів,на яких представлена історія створення кінофільму, фотографії авторів, акторів, кіноафіші, уривки з фільму, карпатські краєвиди, де відбувалися кінозйомки. Особлива увага приділена постаті режисера фільму Сергія Параджанова, його важкій долі, цькуванням владних структур, безглуздим звинуваченням і переслідуванням, призупиненню демонстрації кінофільму, попри те, що він отримав безліч міжнародних винагород і мав велику популярність у глядачів та світових кінокритиків.

Попередня версія сайту

Інкунабула