День філолога

Шановні колеги! Кафедра української мови, літератури та культури факультету лінгвістики вітає ВАС з Днем філолога! Своє професійне свято всі майстри слова і любителі словесності відзначають 25 травня. Свято слідує відразу після Дня слов’янської писемності і культури ( 24 травня). У цей день варто привітати викладачів філологічних факультетів, мовознавців, перекладачів, лінгвістів і просто цінителів рідної мови. У День філолога проводяться конкурси, олімпіади, літературні вечори. Традиційно День філолога відзначається науковими конференціями, семінарами та круглими столами. Урочисті заходи включають вшанування кращих філологів, виставки та презентації нових книг. Також проводяться літературні читання, конкурси та зустрічі з авторами. Відзначати День філолога у світі почали наприкінці 80-х – на початку 90-х років, а пізніше він також став популярним в Україні . Мова є живим організмом, який змінюється з часом, тому філологія ніколи не втратить своєї актуальності, адже об’єкту її досліджень – текстам, які складаються зі слів – зникнення не загрожує!

Презентації студентів