УКРАЇНСЬКЕ СЛОВО ЄДНАЄ

Сьогодні, 27 жовтня, в День української писемності та мови кафедра української мови, літератури та культури спільно з Науково-технічною бібліотекою імені Г. І. Денисенка долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Студенти, викладачі, працівники бібліотеки й інших підрозділів університету взяли участь у цій символічній події. Нині українське слово гордо звучить на всій планеті. І ми всіляко пишаємося його потужним голосом, ширимо його поступ. Українська мова – визначальна. Українська мова зараз – це мова боротьби, її символ. Сьогодні нею звучать гасла боротьби цивілізації проти пітьми, світла проти темряви. І тепер, коли вся нація згуртувалася в боротьбі проти російського фашистського режиму, його злочинної війни, національне єднання особливо важливе.

Як парость виноградної лози, плекайте мову.