Сьогодні, 27 жовтня, в День української писемності та мови кафедра української мови, літератури та культури спільно з Науково-технічною бібліотекою імені Г. І. Денисенка долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Студенти, викладачі, працівники бібліотеки й інших підрозділів університету взяли участь у цій символічній події. Нині українське слово гордо звучить на всій планеті. І ми всіляко пишаємося його потужним голосом, ширимо його поступ. Українська мова – визначальна. Українська мова зараз – це мова боротьби, її символ. Сьогодні нею звучать гасла боротьби цивілізації проти пітьми, світла проти темряви. І тепер, коли вся нація згуртувалася в боротьбі проти російського фашистського режиму, його злочинної війни, національне єднання особливо важливе.
Як парость виноградної лози, плекайте мову.
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-28_18-48-47-798-1024x682.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-28_18-48-47-391-1-1024x682.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-28_18-48-49-919-1-1024x612.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-28_18-52-28-827-768x1024.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-28_18-52-29-318-1024x768.jpg)
![](https://kumlk.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-28_18-52-29-196-1-461x1024.jpg)