Українська мова вчора, сьогодні, завтра

У середу, 4 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського нами було відвідано дуже цікавий захід «Українська мова вчора, сьогодні, завтра», який було організовано старшим викладачем кафедри української мови, літератури та культури Тільняк Неонілою Василівною. Всі присутні з захопленням слухали, та навіть занотовували деякі цікаві факти з виступів студентів факультета електроніки.

Такі заходи допомагають студентам розвиватися та вдосконалюватися у вивченні української мови та літератури. Є впевненість, що переважна більшість аудиторії змогла побачити важливість української мови у наш – сучасний час. Кожен виступ був актуальним та корисним для кожного з нас, але найбільш цікавим відзначився виступ Коваленка Олександра студента дк-72 з темою “Лексика української мови”. Незважаючи на хвилювання, його виступ був цікавим, змістовним та лаконічним для розуміння. Тому хочеться сказати, що саме такі заходи слід проводити частіше, аби дати студентам зрозуміти важливість української мови у наш час.

Волошин Антон Андрійович
студент факультету електроніки