Анотація

Презентацію «Фотографія як сучасний вид мистецтва» підготувала студентка третього курсу ІПСА (група ДА – 31) АНТОНЮК СОФІЯ. Пропонована презентація є оригінальною творчою роботою, що була представлена на студентській науково-практичній конференції «Українська культура». Автор подає історію формування фотографії як виду мистецтва(дагеротипія, калотипія)та демонструє на двадцяти п’яти слайдах зразки фото робіт найрізноманітнішої тематики: художні, спортивні, репортажні, портретні, пейзажні, підводні й повітряні фото зйомки. Також представлені кольорові та чорно-білі фото, унікальні макро та мікро фото роботи відомих майстрів. Окрему групу робіт складають весільні фото, «Travel-фото», різноманітні фотографії, що використовуються в сучасній рекламі та стокове фото.

Попередня версія сайту

Інкунабула