Студентський науково-практичний семінар

Студентський науково-практичний семінар, присвячений Дню української мови та писемності,  проводиться з метою залучення студентів до глибшого вивчення української мови та апробації вже проведених спостережень у царині українського мовознавства. Семінар проводиться в два етапи: перший, вибірковий, на рівні груп – обираються кращі дослідження для загального оприлюднення, другий, факультетський чи міжфакультетський, –  представляються роботи переможців  1 етапу. Теми робіт студенти обирають самостійно, проте вони орієнтовані на такі основні напрямки,  як «Наукова діяльність українських лінгвістів», «Українська ономастика», «Сучасний лексикон», «Лексикографічні здобутки українського мовознавства» та інші. Роботи супроводжуються електронними презентаціями. У ході проведення 2 етапу семінару передбачено зустріч з молодими науковцями київських вишів.