Науково-практичний семінар студентів ННК “ІПСА”

«Українська культура в контексті процесів                                                         глобалізації»
Студенти ІІІ курсу ННК  «ІПСА» НТУУ «КПІ» взяли активну участь  у  роботі науково-практичного семінару на тему «Українська культура в контексті процесів глобалізації»  (наук.керівник доц.. Лук»янчук Л.Я.), який відбувся  22 грудня 2015 р.

Тематика
 виступів студентів була присвячена  проблемам розвитку культури України в ХХ ст.  та в  умовах інформаційного суспільства в кінці ХХ початку ХХІ ст.

На семінарі було заслухано і обговорено  9  доповідей. Серед них:

«Українська  культура в контексті процесів глобалізації» (Кузака О.),
«Перспективи збереження і розвитку  національної української культури в контексті інформаційного суспільства» (Крашенінніков Д.),
«Мовна політики в пострадянській Україні»  (Акінфаєва Є.),
«Міфологія «наддержав» : принципи побудови та прийоми закріплення у свідомості ідеї «вищості» нації» (Пустовіт Д.),
«Здобутки  і втрати української  культури в другій половині ХХ ст.»(Вельмик М.),
«Особливості сучасного українського мистецтва» (Мулява Г.),
«Розвиток української музики  в ХХ ст.»
(Кудрявцев А.),
«Українська естрада  другої половини ХХ початку ХХІ ст.» (Костюк  В.),
«Граффіті як форма світоглядного самовираження» (Курочкін Є.).

Свої
виступи студенти аргументували матеріалами, вміщеними в презентаціях, давали обґрунтовані відповіді на поставленні запитання під час  обговорення.