Новини Міжнародної діяльності

«1-е Весенние научные чтения»

Дата проведения: 30 мая 2015 года, г. Киев
Форма участия: заочная.

Заявки на участие в конференции принимаются до 30 мая 2015 года.

Для регистрации участия в мероприятии воспользуйтесь, пожалуйста, следующей ссылкой – «Заполнить заявку на участие».

Детальную информацию о мероприятие Вы можете получить из прикрепленного“Файла” и на сайте Центра научных публикаций.

Будем рады видеть Вас среди участников конференции.

Контактная информация:

Web:  www.cnp.org.ua
@:  s-p@cnp.org.ua

Шановні колеги!

Відділ міжнародних проектів пропонує Вашій увазі випуск № 209 інформаційної системи «Джерело». (приєднаний файл)

Телеміст між ФЛ НТУУ «КПІ» та Академічним педагогічним коледжем «ОРАНІМ»

29 квітня 2015 року в залі засідань Адміністративної ради 6 корпусу відбудеться телеміст між ФЛ НТУУ «КПІ» та Академічним педагогічним коледжем «ОРАНІМ» (Ізраїль) на тему “The challenges of teaching English reading and spelling.  Час проведення: 14:00 – 16:00.
Х Дні Польського Кіно в Україні
____________________
Київ | 15 – 27 квітня | Культурний центр «Кінотеатр «Київ» | вул.Червоноармійська, 19 | Початок усіх сеансів о 19:00 | Квитки у касах кінотеатру
____________________
Одеса | 16 – 21 квітня | Кінотеатр «U-Cinema» | Французький бульвар, 33 | Початок усіх сеансів о 19:00 | Квитки у касах кінотеатру
____________________
Вінниця | 17 – 22 квітня | Кінотеатр «Родина» | вул. Козицького, 47 | Початок усіх сеансів о 20:00 | Квитки у касах кінотеатру
____________________
Харків | 18 – 23 квітня | Кінотеатр «8 ½» | вул. Донець-Захаржевського, 6/8 | Початок усіх сеансів о 19:00 | Квитки у касах кінотеатру
____________________
Луцьк | 21 – 26 квітня | Кінотеатр «PREMIER CITY» | вул. Сухомлинського,1 ТРЦ «Порт -Сіті» | Початок усіх сеансів о 19:00 | Квитки у касах кінотеатру

З 15 по 27 квітня 2015 року проходитиме ювілейний фестиваль Х Дні Польського Кіно. Українські глядачі матимуть змогу переглянути шість кінострічок, одна з яких отримала цьогорічну премію «Оскар» у номінації «кращий фільм іноземною мовою».

Фестиваль проходитиме у п’яти містах України – Києві, Одесі, Вінниці, Харкові та Луцьку. На відкриття Х Днів Польського Кіно до Києва завітає улюбленець української публіки, актор та режисер – Єжи Штур.

Єжи Штур – актор, режисер, сценарист, письменник, викладач. Дебютував у якості театрального режисера 1985 року п’єсою для одного актора “Контрабас” Патріка Зюскінда. Працював режисером Народного театру (Teatr Ludowy) у Кракові, де поставив низку вистав, що були високо оцінені критикою. Починаючи з 1990 року Єжи Штур ґрунтовно займається викладанням (Краківська державна кіношкола імені Людвіка Сольського, Сілезійський університет в Катовіце тощо). 1994 року отримав ступінь професора театральних мистецтв.

У 1970-х роках Штур зіграв низку ролей, що стали знаковими у історії польського кіно. Йому довелося працювати з такими режисерами як Кшиштоф Кесьльовський, Юліуш Махульський, Фелікс Фальк, Анджей Вайда, Кшиштоф Зануссі, Нанні Моретті. 2007 року читачі журналу FILM обрали його “найкращим актором останніх 50 років”, а 2008 року – “найкращим комедійним актором останніх 50 років”.

Автор чотирьох книг: автобіографічної «Хвороба серця» (SERCOWA CHOROBA), 1992, «Серйозно удавати» / UDAWAĆ NAPRAWDĘ, 2001, «Втеча вперед» /UCIECZKA DO PRZODU, 2007 , «Єжи Штур – Штур: родинні історії» / JERZY STUHR STUHROWIE – HISTORIE RODZINNE, 2008.

У якості кінорежисера Єжи Штур дебютував фільмом Список коханок/ SPIS CUDZOŁOŻNIC за мотивами роману Єжи Пільха. Цей фільм отримав Спеціальний приз журі 19-го фестивалю польського повнометражного кіно у Ґдині. Інші фільми режисера Штура (на сьогоднішній день їх шість) були відзначені багатьма знаковими призами на великих кінофестивалях.

2007 року Єжи Штур отримав особливий приз за внесок у кіно на фестивалі Camerimage у Лодзі. 2011 року отримав нагороду Polonia Restituta від Президента Республіки Польща – одну з найвищих державних відзнак.

Всеукраїнська презентація нової книги Сергія Жадана «Життя Марії»

«Життя Марії» – нова книга віршів та перекладів Сергія Жадана. Вона містить 80 текстів: 60 віршів самого автора й 20 перекладів поезій Чеслава Мілоша. Більшість віршів написано та перекладено протягом останнього року. За словами Сергія Жадана, ця книжка про любов і ненависть. «Вона особлива тим, що писалась як щоденник – за доволі короткий термін. Відрізняється особливо контрастним поєднанням внутрішнього та зовнішнього, світлого та темного».

Протягом березня-травня Сергій Жадан разом із президентом MERIDIAN CZERNOWITZ Святославом Померанцевим побувають у всіх обласних центрах України – від Ужгорода до Харкова, від Києва до Одеси. У кожному з міст відбудуться три заходи – виступ перед студентами місцевих університетів, прес-конференція для регіональних ЗМІ, а також дискусія-презентація книжки. Окрім того, заплановано відвідати прифронтові міста. На думку авторів проекту, подібні заходи важливі якнайперше тому, що змінилась країна, змінилось повітря. «У ньому надто багато швів та розривів. Їх потрібно чимось заповнювати. Можна спробувати заповнити їх віршами».

Графік туру: 30.03. Харків / 31.03. Полтава / 01.04. Дніпропетровськ / 02.04. Запоріжжя / 03.04. Кривий Ріг / 04.04. Кременчук /06.04. Кіровоград / 07.04. Черкаси /   08.04. Чернігів / 09.04. Суми / 14.04.  Ужгород / 15.04. Івано-Франківськ / 16.04.Львів / 17.04. Острог / 17.04. Рівне / 18.04. Луцьк / 19.04. Тернопіль / 22.04.-25.04. Київ / 27.04. Житомир / 28.04.Вінниця / 29.04. Хмельницький / 30.04. Чернівці / 01.05. Кам’янець-Подільський / 08.05.-11.05. 6 міст АТО / 12.05.Маріуполь / 13.05. Херсон / 14.05. Миколаїв / 15.05. Одеса

Організатор: Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ