Основи лінгвокраїнознавства. Навчально-методична література

1. Маковский М.М. Удивительный мир слов и значений: Иллюзии и парадоксы в     лексике и семантике.- Учеб.пособие.- М.: Высш.шк., 1989.- 200с.
  2. Ужченко Т.Г. Дидактичний матеріал з української мови. Лексика і фразеологія.- К.: Освіта, 1992.- 224с.
  3. Лексика, термінологія, стилі. Міжвузівський збірник, вип. 6.
  4. Ющук И.Ф. Я выучу украинский язык: Фонетика,. Лексика. Словообразование. Морфология. Украинская литература до 1917 года: Пособие для учащихся. – К.: Рад. Шк., 1991.-288с.
  5. Герасимчук В.А., Нечипоренко А.Ф. Антропоніми: історія і сучасність. Навчальний посібник.- Кам’янець-Подільський: Абетка, 2002.-152с.
  6. Грещук В.В. Український відприкметниковий словотвір.- Івано-Франківськ: Видавництво „Плай” Прикарпатського університету ім. В. Стефаника, 1995.-208с.
  7. Пономарів О.Д. Лексика грецького походження в українській мові.- К.: Вид.центр „Просвіта”, 2005.-127с.

Попередня версія сайту

Інкунабула