Наукова мова як комунікативний феномен
Події та новини кафедри
Сергій Романюк
КП-51
Наукова мова як комунікативний феномен
Стилістично компетентним професіоналом мова необхідною умовою для підготовки висококваліфікованих фахівців будь-якого профілю. Але обсяг державної мови на периферію наукового життя провокує недостатню автоматизм в розпорядженні української наукової мови, перерваного стилістичних і текстової компетенції в області наукової комунікації. І, як показує аналіз анкет, проведених серед студентів та викладачів непреподавательского профілю і лінгвістичного аналізу ступеня шоу наукові тексти заявників, є в цьому необхідність.
Таким чином, автор підготував промову, в якій розглянуті мовні недоліки різних документів, дипломів, дисертацій, і запропонував кілька порад щодо освоєння мови засобів.
Зокрема, є виділені теми в цій доповіді, такі як ознаки наукового тексту, його структурування, особливості використання термінів і певні частини мови в наукових роботах, представлених типові морфологічні та лінгвістичні помилки.
Кожен дослідник вимагає необхідну почуття наукової мови, мовної смак, володіння науковим стилем мовлення і письма, мову засобів наукового тексту. Ці якості є результатом цілеспрямованої роботи над собою, тобто розвивається готовність використовувати нормативну мова науки в усних і письмових, діалогічних і монологічних формах, і ця доповідь сприятиме розвитку цих здібностей.
Додаток | Розмір |
---|---|
KP51_Романюк_Naukova_mova_yak_komunikativniy_fenomen.rar | 962.25 КБ |