Снимок

Науково-практична конференція «Україна і світ».

13 травня 2016 року відбулась студентська науково-практична конференція «Україна і світ». Відкриття конференції розпочалося зі вступного слова зав. кафедри мовної підготовки іноземців ФЛ   Березовенко А.В.

Також із вступним словом виступили:

Хмара С.І. – депутат скликань Верховної Ради України (Українська державність в ХХ – ХХІ століттях: джерела і перспективи);

Валявко І. В. к. філос. н, ст. науковий співробітник Інституту філософії НАН України (Громадянин світу — Дмитро Чижевський) Після відкриття студентської науково-практичної конференції «Україна і світ» були представлені доповіді українських та іноземних студентів   НТУУ «КПІ».

У роботі конференції взяли участь близько 100 студентів, було підготовлено більше10 доповідей. Доповідачі висвітлювали актуальні теми. Заслухані доповіді не залишили байдужими нікого. У цілому доповіді на конференції були надзвичайно цікавими і змістовними. Організаційний комітет конференції висловлює подяку за участь у конференції Хмарі С.І. і Валявко І. В.

Попередня версія сайту

Інкунабула