Повідомлення про помилку

Strict warning: Only variables should be passed by reference в eval() (рядок 3 із /var/www/clients/client232/web273/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Конкурс Яцика

Марафон з української мови імені Петра Яцика

Ключові слова: 

Цьогоріч Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика проходив у форматі Цифрового Марафону в дистанційному режимі на освітній платформі HUMAN. У ньому взяли участь 25 670 учасників з усіх областей України. Випробування відбувалися в чотири етапи, до фіналу дійшли 11 555 учасників, серед них і переможниця університетської олімпіади з української мови-2020 Ольга Худина з факультету лінгвістики.

Щорічна студентська олімпіада, відбірковий етап Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика

Ключові слова: 

У День української писемності та мови, 9 листопада, відбулася Щорічна студентська олімпіада, що є відбірковим етапом Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. Перевірити свої знання рідної мови зібралися небайдужі студенти, представники як гуманітарних, так і технічних факультетів нашого вишу. Захід проходив у дистанційному форматі.

Оголошення: щорічна студентська олімпіада - університетський відбірковий етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Ключові слова: 

УВАГА! Реєстрація триває до 06.11.2020 р. до 18:00.

Олімпіада до Дня української писемності та мови

Ключові слова: 

7 листопада відбувся відбірковий (університетський) етап Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика — олімпіада з української мови для студентів гуманітарних та технічних спеціальностей.

Сторінки