Повідомлення про помилку

Strict warning: Only variables should be passed by reference в eval() (рядок 3 із /var/www/clients/client232/web273/web/modules/php/php.module(80) : eval()'d code).

Морфологічний склад технічної термінології: адвербіальний компонент

Морфологічний склад технічної термінології: адвербіальний компонент

Наукова стаття аналізує частиномовний аспект у складі сучасної термінологічної лексики; виділяє категорію понять, виражених прислівником, визначає активність творення таких форм; розглядає структурні типи термінів у зварювальній, будівельній та гірничих термінологічних системах. Матеріал дослідження дав змогу авторові розподілити прислівники-терміни на три групи: просте слово, складне слово та словосполучення. У статті детально розглядається семантичний спосіб творення наукових понять. автор обстоює думку, що прислівник є активною морфологічною одиницею у термінотворенні, що розширює його стилістичні можливості та демонструє динаміку розвитку цієї частини мови, зокрема у науковому мовленні.

http://uk.lib-ebook.com/41filologiya/1494324-1-ukrainska-mova-kultura-suchasnomu-gumanitarnomu-chasoprostori-zbirnik-materialiv-vseukrainskoi-naukovo-praktichnoi-inter.php